نادیده گرفتن محتوا رد شدن از تور

تصور کنید در کوتاه‌ترین زمان، بیشترین تاثیر ممکن را در مخاطب ایجاد کرده و او را جذب خدمات، محصولات یا برندتان کنید! اگر برای شما هم جذاب است باید بدانید که با ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای این امر شدنیست! در دنیای رقابتی تبلیغات امروزه، سریع‌ترین و تاثیرگذارترین راه دیده شدن، ساخت ویدئو و انتشار آن در بستر مناسب است. مخاطب امروزی بیشتر در پی تماشا کردن است و طبق آمار، در تبلیغات، متن روی افراد 8% تاثیر داشته و ویدئو 92%!

بنابراین با داشتن تیزری هوشمندانه و انتشار در بسترهایی از جمله تلویزیون، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی پر مخاطب، چه سبقت چشمگیری از رقبای خود خواهید گرفت! همچنین در همایش‌ها و نمایشگاه‌های داخلی و خارجی هم به بهترین شکل معرفی و دیده می‌شوید.

از آن‌جا که طراحی و ساخت کلیپ تبلیغاتی یک روش بسیار مهم و موثر برای اعتمادسازی و معرفی محصولات، خدمات یا برند شماست، قبل از اینکه برای سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی اقدام بفرمایید بهتر است مطالب بسیار مهمی را بدانید که در ادامه به بیان مختصر این موارد می‌پردازیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی

طراحی و تولید تیزر تبلیغاتی

در هر بستری قصد فعالیت و گسترش کسب و کار خود را داشته باشید نیاز به داشتن یک تیزر و محتوای ویدئویی تبلیغاتی دارید. جالب است بدانید که تیزر تبلیغاتی حتی برای سئو و بهینه سازی سایت هم تاثیرات شگفت‌انگیزی دارد!

پس اگر می‌خواهید شروعی حرفه‌ای و موثر داشته باشید، پاسخ به این سوالات ضروری هستند:

 • بسترهای تبلیغاتی مناسب کسب و کار شما کدامند؟
 • چه نوع تیزری برای معرفی محصول، خدمات و یا برندینگ کسب و کار شما موثرتر است؟

در این قسمت قصد داریم شما را برای رسیدن به پاسخی روشن همراهی کنیم.

برای داشتن تیزر تبلیغاتی حرفه ای و اصولی باید نوع تبلیغات، هدف از انجام این تبلیغات و پیام آن مشخص شود تا بر اساس این موارد و متناسب با پرسونای مخاطب هدف، بستر نمایشی مناسب و پلن تبلیغاتی برنامه‌ریزی شود.

تیزرهای تبلیغاتی در صورت هوشمندانه بودن، در انتقال حس اعتماد به مخاطبین بسیار تاثیر دارند و به شکل عجیبی آنان را وادار به استفاده از خدمات و محصولات شما خواهند کرد.

انواع تیزر تبلیغاتی متناسب با هدف و ساختار برند یا مجموعه، اشکال و کاربردهای متفاوتی دارند.

از تیزر برای اهداف زیر استفاده می‌شود:

 • معرفی، اعتمادسازی و تبلیغ برند
 • معرفی، اعتمادسازی و تبلیغ برای فروش محصولات و یا خدمات
 • معرفی مجموعه، شرکت یا سازمان
 • پرسونال برندینگ
 • ارائه گزارش از یک رویداد مهم

شما می‌توانید قبل از دریافت خدمات تبلیغات، تولید ویدئو و تیزر از مشاوره‌های اختصاصی و جامع کارشناسان و مشاوران ما استفاده بفرمایید. برای این منظور می‌توانید از طریق فرم انتهای این صفحه و یا تماس با شماره‌ی 58605-021 با ما در ارتباط باشید.

شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی در شرکت بامبو

داشتن تیزر و تریلری تبلیغاتی به عنوان یک خلاصه‌ی سر راست از محتوای اصلی، ایده‌ی بسیار جذابی است، اما تیزر موفق باید بتواند در عین جلب توجهات زیاد، حس استفاده از محصول و خدمات را هم در بیننده ایجاد کند و

پس از اتمام این ویدئو، مخاطب باید بصورت خودآگاه یا ناخودآگاه متوجه منظور و نیت شما هم بشود.

بنابراین بسیار مهم است که با ساخت یک تیزر یا تریلر بتوانید با انتقال درست پیام، هم مشتریان بالقوه و بازار هدف خود را جذب کنید و هم مشتریان فعلی را حفظ کنید.

برای داشتن چنین محتوای تاثیرگذار و حرفه‌ایی شما نیاز به داشتن تیمی حرفه‌ای دارید. تیمی که علاوه بر تخصص در تصویربرداری و تدوین، خلاق بوده و ایده و سناریوی تبلیغی موثر و هدفمند را هم داشته باشند.

متخصصین و مشاورین تبلیغاتی بامبو در کنار تیم زبده تولیدکننده تیزر تبلیغاتی، با ارائه ایده‌ها و طرح سناریوهای خلاقانه تبلیغاتی، در کنار شما به خلق یک روایت تبلیغاتی جذاب می‌پردازد. با ثبت درخواست شما مراحل زیر برای ایجاد یک تیزر تبلیغاتی اجرا می‌شود:

مرحله اول

ابتدا لازم هست که نقشه راه و سناریو شما مشخص شود. بنابراین کارشناسان بامبو با توجه به نوع کسب و کار و هدف شما از تبلیغ، طبق تجربه و دانش خود بهترین پیشنهادات را در زمینه ساخت و تهیه تیزر تبلیغاتی به شما خواهند داد.

مرحله دوم

بعد از نهایی سازی پلن تبلیغ و محتوای ویدئوهای درخواستی، هزینه و زمان انجام پروژه با شما هماهنگ شده و قرارداد ساخت تیزر تبلیغاتی منعقد می‌شود.

مرحله سوم

در صورت نیاز به تصویربرداری برای پروژه‌های میدانی، پیش تولید، تولید و تصویربرداری انجام شده و در نهایت کار تدوین، صداگذاری یا نریشن و تحویل پروژه انجام خواهد شد.

چگونه یک تیزر تبلیغاتی موثر داشته باشید؟|چرا بامبو؟

مزایا و امکانات بامبو

به صورت کلی می‌توان گفت تیزرها کلیپ‌های کوتاهی هستند که اگر اصولی و خلاقانه انجام شوند، بازتاب گسترده‌ای در کسب و کار شما داشته و با جذاب کردن هر چه بیشتر تبلیغات، شما را به گسترش کسب و کار، افزایش فروش و اهداف خود نزدیک‌تر خواهند کرد.

مفتخر هستیم که در استودیو ساخت تیزر تبلیغاتی بامبو بهترین و خلاق‌ترین جوانان کشور در حوزه موشن گرافیک، سناریو نویسی، تصویربرداری و تدوین را در قالب یک تیم قدرتمند و هماهنگ گرد هم آورده‌ایم که خروجی نهایی پروژه‌ها را در قالب بهترین شکل تصویر و با نهایت دقت، خلاقیت، ظرافت، کیفیت و سرعت ممکن به انجام رسانده و با تجربه خود امکان آزمون و خطا را گرفته و به این شکل هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی را در بهینه ترین حالت ممکن قرار داده‌اند.

ساخت تیزر تبلیغاتی
 • تیمی بزرگ و متشکل از افراد با تخصص‌های متنوع در زمینه تصویربرداری
 • تیمی خلاق و حرفه‌ای در گرافیک
 • دارای بالاترین سرعت در تولید، تدوین و تحویل پروژه
 • بهینه‌سازی هزینه‌های تولید و ساخت
 • تیم تدوین و تیم طراحی خلاق، زبده، کاملا حرفه‌ای
 • استفاده از تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حرفه‌ای و به روز
 • دارا بودن تیم نریشن و گویندگی بسیار قوی با صداهایی جذاب و به‌یادماندنی
 • تعهد کاری بالا در اجرای تمام موارد قرارداد
 • طراحی سناریو و ایده‌پردازی با بازخورد بالا

که سناریوی تبلیغاتی از مهمترین قسمت‌های یک پروژه تبلیغاتی است که موارد بسیار مهمی را در بر می‌گیرد. برای مثال مهم است که بیننده بعد از دیدن ویدیو، اقدام مورد نظر شما را انجام دهد. چراکه در غیر این صورت ویدیوی شما بیهوده خواهد بود! بخشی از قدرت تجربه و دانش تیم سناریو نویس بامبو این است که با استفاده از call to action یا دعوت به اقدام مناسب و به جا، باعث ایجاد ری اکشن و اقدام درست در مخاطب تیزر تبلیغاتی شما و تیک خوردن اهداف‌تان خواهد شد.

در صورتی که تمایل دارید هرچه زودتر از این مزایا بهره برده و بازار را در انحصار خودتان درآورید از طریق فرم انتهای صفحه و یا تماس با شماره‌ی 58605-021 اقدام بفرمایید.

انواع تیزرهای تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی را در 2 نوع دسته‌بندی کلی قرار می‌دهیم.

تیزر تبلیغاتی رئال و تیزر تبلیغاتی انیمیشن که از لحاظ نوع ارائه و ساختار فنی با هم تفاوت دارند.

ساخت تیزر موشن گرافیک و انیمیشن

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشنی یکی از روش‌های تبلیغ فوق‌العاده هوشمندانه است که به شکل کاملا خلاقانه به بیان داستان و روایت تبلیغ شما پرداخته و برای مخاطب هم جذابیت بالایی دارد.

این نوع تیزر بازخورد مثبت زیادی دارد چرا که در تعریف سناریو محدودیتی وجود نداشته و تلفیقی موثر از ویدئوهای موشن گرافیک، تصاویر گرافیکی، تصاویر حقیقی، متن، افکت‌ها و جلوه‌های ویژه را شاهد هستیم که در زمان مناسب پیام تبلیغ را در ذهن و جان بیننده نقش خواهند زد.

در واقع این روش در کمترین زمان بیشترین تأثیر را خلق می‌کند!

تیم بامبو مفتخر است به داشتن تیمی جوان، خلاق و ایده پرداز که عشق به این سبک تیزر و کار گرافیک را در دل داشته و کارنامه‌ی کاری بسیار درخشانی دارند. برای اینکه بیشتر به قدرت این نوع تیزر پی ببرید و قبل از سفارش تیزر موشن گرافیک، پیشنهاد میکنم از نمونه کارهای موشن گرافیک تیم حرفه‌ای، خلاق و با تجربه بامبو دیدن فرمایید.

ساخت تیزر رئال|سفارش تیزر واقعی، حقیقی و رئال

برای ساخت تیزر رئال از بازیگران استفاده می‌شود تا داستانی تبلیغاتی در قالب‌های مختلفی بدون آن که بیننده متوجه تبلیغاتی بودن شود، ارائه‌ شود. تیزرهای رئال حوزه مخاطبین وسیع‌تری را شامل می‌شوند و سرعت ارتباط برقرار کردن و اعتمادسازی بسیار بالایی دارند. این سبک تیزر نیاز به تصویربرداری میدانی و حضور فیلمبرداران در محیط کسب و کار یا لوکیشن دیگر و یا استودیو پرده سبز دارد. برای سفارش تیزر تبلیغاتی رئال حتما از اینجا سری به نمونه کارهای تیم حرفه‌ای ما بزنید تا قدرت و مهارت فیلمبرداران و خلاقیت و زبده بودن تدوین‌گران را بسنجید.

تیزرها بسته به اهداف تبلیغ، در انواع مختلفی ضبط و تدوین می‌شوند که در ادامه به این موارد می‌پردازیم.

ساخت تیزر تلویزیونی

تا چندی پیش تبلیغات تلویزیونی انتخاب اول مدیران، برندها و کسب و کارهای بزرگ بود اما این روزها تجار و کسب و کارهای کوچک هم به دلیل آگاهی از قدرت این رسانه و میزان گستردگی مخاطب آن با ساخت تیزر تبلیغاتی و پخش در تلویزیون ره چند ساله را در یک شب طی می‌کنند!

بدون شک تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی با در نظر گرفتن قیمت بالای پخش در تلویزیون، باید به گونه‌ای باشد که با استفاده از گرافیک و سناریو جذاب، در کوتاه‌ترین زمان پیام خود را در ذهن مخاطب ماندگار کند.

با توجه به اینکه تیم تولید محتوای بامبو در زمینه تولید و ساخت تبلیغات تلویزیونی دارای تجربه و کارنامه‌ای درخشان می‌باشد، به تمامی استانداردهای لازم صداوسیما آگاه بوده و در این زمینه از مهارت بالایی برخوردار است، می‌توانید با خاطری آسوده سفارش تیزر تبلیغاتی تلویزیونی خود را به ما بسپارید.

ساخت تیزر صنعتی

در این نوع تیزر تمرکز بر روی معرفی ارگان، اداره، کارخانه و یا شرکت‌ها بوده و فرآیند تولید، اهداف بلند مدت و برندینگ، پرداخت ویژه به محصول و مقایسه با کالاهای داخلی و خارجی همراه با تاکید بر نکات بارز محصول است.

ساخت تیزر برای شبکه های اجتماعی

با گستردگی مخاطبان شبکه های مجازی و تغییر سلیقه افراد، یکی از بهترین راه های تبلیغات در این فضا ساخت ویدئوهای جذاب و در عین حال کوتاه است که تیزرهای تبلیغاتی در این میان جایگاه ویژه‌ای برای خود دارند.

در این فضا برای هر پویش، کمپین، بازاریابی ویدیو محور، جذب مخاطب، برندینگ، فروش بیشتر و… نیاز به داشتن تیزرهایی خلاقانه وجود دارد و نوع تبلیغات در این بخش باید از متد خاص خود پیروی کرده و به گونه‌ای جذابیت بیشتری داشته باشد که بتوان از قدرت اشتراک گذاری در بین مخاطبان هم بهره برد.

تیم بامبو با دانش، مهارت و تجربه ی بسیار زیاد در بحث مدیریت و تولید محتوای فضای مجازی، با شناخت دقیق پرسونای مخاطبین هر کسب و کار، خدمات تیزر تبلیغاتی موثر در این فضا را با اهداف مختلف از جمله وایرال شدن و تکثیر ویروسی به شما ارائه می‌دهد.

در صورتی که هنوز تصمیم نگرفتید از کدام نوع تیزر استفاده کنید یا می‌خواهید بدانید کدام تیزر برای کسب و کار و هدف تبلیغاتی شما موثرتر است، مشاورین بامبو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

تیزر تبلیغاتی چیست؟
تیزر تبلیغاتی رایگان

هزینه تیزر تبلیغاتی|تعرفه تیزر تلویزیونی

بامبو در جهت انجام رسالت خود که همراهی با پروژه‌ها و کسب و کارهای مختلف برای رسیدن به موفقیت و فروش بیشتر است، در تلاش است با مناسب ترین هزینه، با کیفیت‌ترین خروجی‌ها را به شما ارائه دهد.

چرا که اعتماد و رضایت افراد همواره بزرگترین سرمایه راه بامبو بوده و خواهد بود.

اگر این سوال برای شما هم مطرح است که هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی یا آگهی تبلیغاتی چقدر است، لازم است بدانید که بسته به عوامل مختلفی باید این هزینه را برآورد کرد.

در درجه اول نوع تیزرهای درخواستی بر اساس بستر مورد پخش و رئال یا انیمیشن بودن کار تاثیر مستقیم روی هزینه نهایی دارد. موارد دیگری که تعیین کننده‌ی این هزینه هستند از جمله مدت زمان ویدیوها، نیاز به کاراکترسازی و طراحی اجسام گرافیکی و محیط،

تجهیزات مورد استفاده برای فیلمبرداری شما، استفاده از استودیو پرده سبز، صداگذاری و نریشن، استفاده از گوینده تبلیغاتی، ساخت لوگوموشن اختصاصی، سناریو متنی و پلات تصویری، طراحی جلوه‌های ویژه VFX، استفاده از بازیگر حرفه‌ای، طراحی و مدل‌سازی سه بعدی، طراحی صحنه و دکور سازی، ساعت و یا تعداد روزهای فیلمبرداری یا زمان مورد نیاز برای تدوین کار.

بنابراین سریع‌ترین راه و دقیق‌ترین راه برای برآورد و تعیین تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی تماس با کارشناسان ماست. شما می‌توانید از طریق پر کردن فرم انتهای این صفحه یا تماس مستقیم با ما در ارتباط باشید.

 

برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید؟

همین الان تماس بگیرید:

021-58605

ثبت سفارش آنلاین

خدمات مرتبط

مشاوره و تماس:

ساعات تماس:

همه روزه به جز روز های تعطیل پاسخگوی شما هستیم.

شماره های تماس: 58605-021

شبکه های اجتماعی :
آدرس:
تهران - خیابان فاطمی -خیابان فلسطین- پلاک ۵۰۶ طبقه ۳
آژانس دیجیتال مارکتیگ بامبو

عضو حقوقی ساختار سازمان متخصصین و مدیران ایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ بامبو می باشد.