نادیده گرفتن محتوا پرش به نوار جانبی رد شدن از تور

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

 شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی ترکیبی از فرد، گروه یا حتی سازمان‌هاست که به‌صورت مرتبط با یکدیگر شکل می‌گیرند که هر یک از این گروه‌ها نقاط مشترک مخصوص به خود رادارند و برای هدفی مشخص یک اجتماع را تشکیل می‌دهند.

آیا شما در شبکه‌های اجتماعی صفحه‌ای رادارید؟ اگردر شبکه های اجتماعی مجازی صفحه ای دارید به دنبال چه آینده‌ای برای آن هستید؟ آیا به فکر رشد و کسب درآمد از صفحه ی خود در شبکه های اجتماعی هستید؟ یا فقط دوست دارید وقت خود را دریکی از شبکه‌های اجتماعی بگذرانید و علاوه بر اینکه سودی نداشته باشد مجبور باشید هزینه‌ی اینترنت هم بدهید؟ اگر در جزو دسته‌ی اول هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

البته باید توجه داشت که امروزه تعریف شبکه‌های اجتماعی شکل متفاوتی نسبت به گذشته به خود گرفته است. درگذشته منظور از شبکه‌های اجتماعی افرادی بود که به‌طور بسیار ساده دور یکدیگر جمع می‌شدند و به گفت‌وگو می‌پرداختند ولی امروزه محیط‌هایی مانند اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و … شبکه‌های اجتماعی تلقی می‌شوند.

در دنیای امروز یکسری افراد نیز وجود دارند که درواقع متخصص این ارتباط‌ها یا به بیانی دیگر متخصص شبکه‌های اجتماعی هستند که وظیفه‌شان بررسی ارتباط و اطلاعات و آگاهی بین این گروه‌هاست.

مزایای شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی نیز مانند هر چیز دیگری یکسری مزایا و یکسری معایب دارند که ما در اینجا به معرفی برخی مزایای آن می‌پردازیم:

 • بالا رفتن سطح دانش و اطلاعات: با انجام یک جستجوی ساده در مرورگر خود در مورد موضوع دلخواه می‌توانید به اطلاعات دلخواه دسترسی پیدا کنید.
 •  نداشتن محدودیت جغرافیایی: امروزه شبکه‌های اجتماعی  بدون هیچ محدودیت جغرافیایی در تمام دنیا یک بستر را برای شما فراهم می‌کنند تا با افراد مختلف در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید
 • هیچ‌کس شمارا نمی‌شناسد
 • در دسترس بودن همیشگی
 •  کسب درآمد: با کمک شبکه‌های اجتماعی و همچنین اینترنت و با به‌کارگیری یکسری فن های خاص می‌توانیم به بحث درآمدزایی نیز برسیم.

توجه داشته باشید که مزایای شبکه های اجتماعی بسیار بیشتر از چیزی است که گفته شد، ما به اختصار چند مورد را بیان کردیم

معایب شبکه های اجتماعی

 • اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی  : شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک و… اعتیادآور هستند و اگر کنترل مناسبی روی زمانی که در این شبکه‌ها سر می‌کنید نداشته باشید، متأسفانه شما تبدیل به یک فرد معتاد می‌شوید!!!!
 • انتشار اخبار و گفته‌های نادرست: ازآنجایی‌که فضای مجازی یک گستره‌ی بسیار پهناور و غیرقابل کنترل است، همیشه امکان انتشار یکسری اخبار یا گفته‌ها برخلاف واقعیت وجود دارد که همیشه هم یکسری از کاربران ناآگاه به آن دامن می‌زنند.
 • تقلب و کلاه‌برداری: ازآنجایی‌که بی‌شمار اکانت های تقلبی در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد، احتمال کلاه‌برداری و اخاذی از افراد نیز بالا می‌رود.
 • حملات سایبری و همچنین هک شدن:  ازآنجایی‌که جمعیت زیادی از افراد در حال استفاده از فضای مجازی هستند، بعضی افراد نیز وجود دارند که هدفشان آسیب زدن به  دیگر کاربران و دستبرد به اطلاعات شخصی آنهاست، ازاین‌رو بایستی بسیار مواظبت نمود.

بهترین شبکه های اجتماعی

نرم افزار مدیریت شبکه های اجتماعی

 • Kontintino

با کمک این نرم‌افزار می‌توانید به‌راحتی امکان همکاری خود با تیم‌های رسانه‌های اجتماعی، مشتریان یک برند و …را فراهم آوردید. همچنین یکی از مزیت‌های این نرم‌افزار این است که فرایند ارتباط‌گیری با مشتریان و پرسش و پاسخ با آنها را تسهیل می‌بخشد.

 • Faselift cloud

یکی از ویژگی‌های این نرم‌افزار این است که به‌سادگی با شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک، اینستاگرام، ورد پرس و…  ادغام‌شده و از این طریق کمک شایانی به شما می‌کند. از این نرم‌افزار در مقوله‌ی بازاریابی آنلاین نیز می‌توان بهره‌مند شد و از آن برای این امر استفاده نمود.

 • Sendible

یکی از به‌صرفه‌ترین نرم افزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی است زیرا هم یک بسته‌ی کامل مدیریت شبکه‌های اجتماعی است و هم‌چنین سایر کاربردهای نرم‌افزار مشابه را با یک قیمت مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهد.

 • Loomly

کاربرد این نرم‌افزار در بحث تولید محتوا است. این ابزار وظیفه‌ی بارگذاری محتوا و همچنین بالا نگه‌داشتن صفحات شمارا به عهده می‌گیرد.

 • hoot suit

این نرم‌افزار میلیون‌ها کاربر دارد. با این نرم‌افزار می‌توانید پست‌های شبکه‌های اجتماعی را برنامه‌ریزی کنید، همچنین می‌توانید به مکالمه‌ی مشتریان نظارت داشته باشید، می‌توانید به‌روزرسانی هارا به‌طور خودکار انجام دهید و می‌توانید پاسخ‌های مشتریان به سؤالات گوناگون را بخوانید. برندهای معروفی هم چون کوکاکولا و سونی از این نرم‌افزار  برای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی خود استفاده می‌کنند.

 • boofer

از ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  دارا بودن نسخه‌ی اندروید و ios  و وب
 2. دارای نسخه‌ی رایگان که با آن می‌توانید سه پلتفرم لینکدین، اینستاگرام  یا توییتر را اضافه کنید.
 3. دارا بودن قابلیت آنالیز سطحی و دقیق‌تر-  بهترین گزینه برای زمان‌بندی شبکه‌های اجتماعی
 • mention

این ابزار به درک مخاطب در شبکه‌های اجتماعی و وب کمک می‌کند به این صورت که می‌توانیم با آن تعاریفی که در مورد یک برند می‌شود را بررسی کرده و آن را زیر نظر بگیریم و آن را تجزیه‌وتحلیل کنیم.همچنین این نرم‌افزار پشتیبانی کاملی از توییتر، اینستاگرام و وبلاگ‌ها ارائه می‌دهد و بااتصال شبکه‌ی اجتماعی خود به آن می‌توانید مستقیماً به منشین ها دسترسی پیدا کنید.

 • sprout social

وظیفه‌ی این نرم‌افزار این است که استراتژی شبکه‌های اجتماعی را بهینه‌سازی می‌کند و همچنین موجب برقراری بهتر با مخاطبان می‌شود و همچنین ابزارهای مختلفی را در شبکه‌های اجتماعی ارائه می‌دهد. توجه داشته باشید که نسخه‌های پولی این نرم‌افزار نسبتاً گران هستند. این نرم‌افزار قابلیت مدیریت 5 الی 10 شبکه‌ی اجتماعی را دارد.

حال فکر میکنید اگر شبکه های اجتماعی خود را مدیریت کنید چه اتفاقی صورت میگیرد؟ اگر مدیریت نکنیم چه؟ اصلا مدیریت شبکه های اجتماعی قادر است چقدر به ما کمک کند؟

در نظر داشته باشید که با مدیریت شبکه های اجتماعی خود شما درواقع تعداد دنبال کنندگان صفحه ی خود را مدیریت کرده و بالا میبرید. افزایش دنبال کنندگان افزایش بازدید از صفحه‌تان را به دنبال خواهد داشت که به شما کمک می‌کند تا بتوانید در صفحه‌ی خود به‌طور گسترده تبلیغات کنید و به درآمد بالایی دست‌یابید. حال اگر مبحث مدیریت شبکه‌های اجتماعی را پشت گوش بیندازید و آن را کم‌اهمیت تلقی کنید باعث می‌شود تا در زمان کمی فالوور های صفحه‌ی شما ریزش کرده و بازید از صفحه‌تان  نیز بسیار کاهش یابد و ضرر کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بامبو با داشتن تیم حرفه‌ای درزمینه طراحی سایت، سئو، پشتیبانی، خدمات و … آماده‌ی خدمت‌رسانی به شماست تا به شما کمک کند تا در لیست جستجوهای برتر گوگل رفته و همچنین بتوانید شبکه‌های اجتماعی خود را با کمترین هزینه و بالاترین کارایی مدیریت کنید.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه ی راگا و مشاهده ی کیفیت کار از ما اطمینان حاصل کنید و همچنین میتوانید با یک جستجوی ساده ببینید که این صفحه و امثال آن چگونه با صرف زمان کوتاه و هزینه ی پایین تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش داده و به درآمد عالی رسیده اند.

شبکه های اجتماعی پر طرفدار در ایران

تعرفه ی خدمات شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود و به همین دلیل تعرفه‌های بخش‌های مختلف نیز بسته به نوع خدمات متفاوت خواهد بود. انواع این خدمات عبارت‌اند از:

 • افزایش فالوور: ازآنجایی‌که افزایش فالوور به معنی افزایش تبلیغ و درنتیجه افزایش درامد‌است، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ولی این نکته را باید در نظر بگیریم که این کار وقت‌گیر و هزینه بری است. برای کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان می‌توانیم این کار را به متخصصین این حوزه بسپاریم تا صرفه‌جویی شود.
 • راه اندازی و مدیریت کمپین در شبکه‌های اجتماعی: در شبکه‌های اجتماعی می‌توانیم با راه‌اندازی کمپین‌های مختلف هم به تجارب جدید دست پیدا کنیم و هم می‌توانیم به کسب درآمد برسیم
 • تولید محتوای نوشتاری و بصری: افرادی که در این زمینه مشغول به خدمت‌رسانی هستند، با استفاده از نرم‌افزار مختلف مثل inshot ، فوتوشاپ، پریمیر پرو، آتو پلی مدیا استودیو، آدوب فلش، کامتازیا، تری دی مکس، افتر افکت، ورد و … به تولید محتوا می‌پردازند.
 • افزایش نرخ تعامل(engagement ) صفحه‌ی شما: با افزایش فالوور،  نرخ تعامل صفحه‌ی شما نیز افزایش میابد، زیرا هر چه تعداد فالوور های صفحه‌ی شما بیشتر باشد، میزان بازدید از صفحه‌ی شما نیز افزایش میابد بسته به اینکه کدام‌یک از این خدمات را بخواهیم  و اینکه سختی کار چقدر باشد تعرفه‌ها متفاوت هستند.

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از نرم افزار های بسیار محبوب( شاید محبوب ترین) در بین مردم، نرم افزار اینستاگرام میباشد که امروزه مردم دنیا بسیار از آن استفاده میکنند.

چگونه تعداد دنبال کنندگان پیج  اینستاگرام خود را بالا ببریم؟ با چه تکنیک هایی میتوانیم دنبال کنندگان را در صفحه ی خود نگه داشته و از این طریق در آمد خود را حفظ کنیم؟

با روش های زیر میتوانید افراد را به سمت صفحات خود جذب کنید:

 • برای پیج اینستاگرام خود از تبلیغات استفاده کنید.
 • از تصاویر به روز و جذاب برای صفحه تان استفاده کنید به طوری که مخاطبان مجذوب آن شوند.
 • روی پست هایی که میگذارید زمان بگذارید و آنهارا بهبود دهید.
 • هشتگ بزنید و با کمک هشتگ زدن پیج خود را بالا ببرید.

علت بلاک شدن اکانت اینستاگرام

حال فرض کنید شما یک صفحه نیز ساختید، چه‌کارهایی را نباید انجام دهید تا مسدود نشوید؟ از جمله دلایلی که موجب مسدود شدن صفحه‌ی شما می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  از ربات‌های افزایش فالوور و افزایش لایک بیش‌ازحد استفاده نکنید.
 •  از نرم‌افزار آنفالو کردن دسته‌جمعی بیش‌ازحد استفاده نکنید. یکی از این نرم‌افزارها cleaner  است که اگر به طور گسترده از آن استفاده کنید مسدود خواهید شد.
 •  از ساخت حساب‌های تکراری جدا پرهیز کنید که امکان بلاک شدن شما بسیار بالا می‌رود.
 •  کامنت ها یا پیام‌های تکراری و هرز نگذارید.
 •  از گذاشتن محتوای نامناسب مثل محتوای جنسی خودداری کنید.

برنامه مدیریت شبکه های اجتماعی

رفع فیلتر اینستاگرام

با فیلتر شدن اینستاگرام، بسیاری از کسب‌وکارها از رونق افتاده و همچنین فعالیت‌های صفحات مجازی راکد شده است. برای رفع این مشکل چه‌کاری می‌توانیم انجام دهیم؟ آیا راه‌حلی وجود دارد تا به دنیای اینستاگرام خود بازگردیم؟ ساده‌ترین راه‌حل استفاده از فیلترشکن است. در ادامه به معرفی چند فیلترشکن خوب می‌پردازیم.

 • فیلتر شکن proton vpn
 • فیلتر شکن matsuri
 • فیلتر شکن turbo vpn
 • فیلتر شکن fast vpn
 • فیلتر شکن vpnify
 • فیلتر شکن  smart vpn
 • فیلتر شکن  argo vpn
 • فیلتر شکن lanturn

سخن پایانی :

در این مقاله با شما در مورد شبکه‌های اجتماعی، مزایا و معایب  آن، نرم‌افزار مختلف مدیریت شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزار اینستاگرام و انواع فیلترشکن صحبت کردیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بامبو با ارائه‌ی انواع خدمات با دارا بودن یک تیم پشتیبانی بسیار قوی و حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا بتوانید شبکه‌های اجتماعی خود را مدیریت کرده و درنتیجه دنبال کنندگان صفحه‌ی خودرا افزایش داده و بازدیدهای خود را افزایش دهید تا به درامد بالا برسید و هم‌چنین بتوانید تبلیغات کنید.

بامبو، نگاهی نو، به کسب و کار تو

راه های ارتباطی با آژانس دیجیتال مارکتینگ

تلفن :   58605-021

آدرس : تهران – خیابان فاطمی – خیابان فلسطین – پلاک 506 طبقه 3

ایمیل : info@bambooagency.com

 

مدیریت شبکه های اجتماعی اینستاگرام

پیام بگذارید

مشاوره و تماس:

ساعات تماس:

همه روزه به جز روز های تعطیل پاسخگوی شما هستیم.

شماره های تماس: 58605-021

شبکه های اجتماعی :
آدرس:
تهران - خیابان فاطمی -خیابان فلسطین- پلاک ۵۰۶ طبقه ۳
آژانس دیجیتال مارکتیگ بامبو

عضو حقوقی ساختار سازمان متخصصین و مدیران ایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ بامبو می باشد.