نادیده گرفتن محتوا رد شدن از تور

ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی به یک ویدیو یا یک کلیپ تبلیغاتی اطلاق می‌شود که در آن محصول، خدمات یک کسب‌وکار یا شرکت معرفی می‌شود. ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای چگونه انجام می‌شود؟

ساخت تیزر تبلیغاتی یک کار تخصصی است و باید توسط یک تیم حرفه‌ای انجام شود. زمان تیزر تبلیغاتی معمولاً بین 15 الی 50 ثانیه متغیر هست.

هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟

گاهی لازم است برند خود را تقویت و با ساخت یک تیزر خودتان را از رقبایتان متمایز کنید بخصوص زمانی که یک کسب‌وکار نوپا و در حال رشد دارید، نیاز مبرم دارید با یک تیم حرفه‌ای ساخت تیزر مشورت کنید و با ساخت یک تیزر عالی برند خود را تقویت کنید و مخاطبان خود را جذب کنید. ساخت تیزر تبلیغاتی درواقع مخاطب یا مشتری شمارا هیجان‌زده می‌کند و باعث می‌شود محصول یا برند شمارا به ذهن سپرده و آن را دنبال کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ بامبو می‌باشد که ما با دارا بودن یک کادر حرفه‌ای، ویدیو کلیپ‌های یک دقیقه‌ای یا دودقیقه‌ای برای شما می‌سازیم و شما می‌توانید آن را در اینستاگرام یا فضای آنلاین پخش کنید.

تیزرهای تبلیغاتی ما از دو بخش موشن گرافیک و موشن رئال انیمیشن، تشکیل می‌شود که شما می‌توانید بسته به نیاز و نوع کسب کار خود آن را انتخاب کنید. در بخش موشن گرافیک با توجه به یک موضوع مشخص، ساخت موشن انجام می‌شود.

ولی در بخش رئال انیمیشن، کادر حرفه‌ای ما متشکل از یک فیلم‌بردار، یک مجری و کارگردان به محل کسب‌وکار شما فرستاده می‌شود تا کسب‌وکار شمارا به بهترین شکل به مخاطبان یا مشتریان شما معرفی کنیم.

 

برای ثبت سفارش نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید؟

همین الان تماس بگیرید:

021-58605

ثبت سفارش آنلاین

خدمات مرتبط

مشاوره و تماس:

ساعات تماس:

همه روزه به جز روز های تعطیل پاسخگوی شما هستیم.

شماره های تماس: 58605-021

شبکه های اجتماعی :
آدرس:
تهران - خیابان فاطمی -خیابان فلسطین- پلاک ۵۰۶ طبقه ۳
آژانس دیجیتال مارکتیگ بامبو

عضو حقوقی ساختار سازمان متخصصین و مدیران ایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ بامبو می باشد.